DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
biuro@oknameritum.pl tel.: +48 34 361 03 92

Przyjmę do pracy biurowo-handlowej.

Poszukujemy osobę do pracy handlowo-biurowej.
Zakres obowiązków: obsługa klienta przy sprzedaży asortymentu w segmencie stolarki okiennej i drzwiowej oraz inne obowiązki administracyjno-biurowe. Oczekiwane doświadczenie w branży budowlanej lub co najmniej predyspozycje do prezentowania oferty handlowej w kontaktach bezpośrednich z klientem detalicznym. Oferujemy profesjonalne wdrożenie w tematykę pracy, wynagrodzenie stałe plus dodatki uzależnione od zaangażowania i wyników pracy.

Monter okien i drzwi

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem w montażu stolarki budowlanej lub co najmniej z umiejętnościami obsługi narzędzi monterskich lub doświadczeniem w pracach budowlanych lub wykończeniowych. Mile widziane prawo jazdy. Oferujemy ciągłość pracy, gwarantowane wynagrodzenie miesięczne plus premie od ilości zrealizowanych montaży. Praca w Częstochowie i okolicy.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress